K tomu, abychom tohoto stavu dosáhli, musíme mít zcela specifické informace, jak této konkrétní hojnosti – je jí nesčetně druhů – dosáhnout.
Dosáhnout stavu hojnosti je především otázkou toho, jak důsledně a odhodlaně jsme ochotni za těmito informacemi, jež spouštějí příslušný stav hojnosti, jít. Jak dalece jsme ochotni se této hojnosti otevřít a následně ji přijmout. Jakou hojnost můžeme na základě informací o této hojnosti očekávat.
Programy hojnosti se spouští skrze naši tvořivost. Naše tvořivost se může na konkrétní téma rozvinout v okamžiku, kdy si pod ní dokážeme zcela konkrétně představit zcela konkrétní věc, či stav.
Co rozhodně nikdo z nás nemůže dosáhnout: dosáhnout hojnosti o které nic nevíme.
Otevřeme se, prosím, hojnosti. V prvé řadě se otevřeme programům hojnosti. Již víme, že programy hojnosti skrze naši tvořivost jsou obsahem indigového spektra vibrací. Je to skutečně již vyšší stupeň komunikace všeho se vším. Komunikace za účasti nejenom Veškerenstva – prostředníka toku hojnosti, ale i s naší vědomou účastí. Ta na úrovni indigového záření představuje především naši naprosto svobodnou a vědomou volbu.
Sami rozhodujeme, zda chceme čerpat hojnost skrze tok hojnosti Veškerenstva prostřednictvím svého svobodného vědomého rozhodnutí. Ochota k hojnosti. Přijetí hojnosti tak, jako přijetí lásky je ochotou a dobrou vůlí přijmout zodpovědnost za energie, za energii lásky a blaženosti, kterou tato hojnost představuje.
Ano, jde zde skutečně o dobrou vůli přijmout zodpovědnost za hojnost energií, které nám Veškerenstvo s nadšením svěří, pokud se tak rozhodneme. V tomto okamžiku je nám svěřena hřivna, již máme rozmnožit. Vesmír neplýtvá.
Již tím, že jsme se kvalifikovali k této situaci samostatné vědomé volby, jsme prokázali, že důvěra v nás Veškerenstvem vložená je námi zasloužená. Pokud by tak nebylo, nebyla by nám ani umožněna svobodná vědomá volba. Opět uplatnění logiky, jež spojuje všechno se vším. Zcela logicky.
Učiňme, prosím, následné – jistě ne první tohoto druhu – rozhodnutí svobodně a vědomě. Učiňme rozhodnutí o průběžném a neustálém, nikdy nekončícím toku hojnosti Veškerenstva skrze naši vědomou tvořivost.
Otevřeli jsme se programům hojnosti. Učinili jsme tím první vědomý krok na cestě k hojnosti Veškerenstva, jejímiž jsme dědici i tvůrci.